Film ślubny Kraków - Studio ABC

Poszukujecie doświadczonego kamerzysty, który uwieczni Waszą uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne, przez co wykona profesjonalny film ślubny? Nasz kamerzysta jest odpowiednią osobą, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Jego obszarem działań jest głównie Kraków, a także pozostałe miasta na terenie Małopolski.

Korzystając z usług Studia ABC, zyskujesz gwarancję skomponowania niesamowitej pamiątki. Nie musisz się obawiać tego, że połowa filmu będzie pokazywała gości jedzących przy stole. Stawiamy na akcję, wyłapywanie chwili wzruszeń, a także zabawnych momentów. To nasi Klienci muszą być zadowoleni, dlatego do każdego zlecenia przykładamy się jak do zupełnie nowego wyzwania.

Nasza recepta na dynamiczny film ślubny

Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, chętnie łącząc je z modnymi pomysłami na stworzenie filmu ślubnego. Ponadto zyskujesz pewność, że komponowane przez nas filmy weselne, zawierają wszystkie kluczowe momenty. Przywitanie pary młodej, pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców, czy też oczepiny. Te wydarzenia wzbudzają w nowo poślubionych małżonkach najwięcej emocji. Nagrywamy mnóstwo różnych ujęć, by później precyzyjnie wyselekcjonować najlepsze kadry, łączyć ze sobą konkretne momenty, które będą doskonale łączyć się w uroczystą całość. Nasza oferta jest jak najbardziej dostosowywana do potrzeb Klientów. Jeżeli chcecie piękną i wzruszającą pamiątkę lub krótki teledysk, który podsumuje najważniejsze momenty i z którego co chwilę będzie się głośno śmiali, już wiecie komu możecie powierzyć rejestrowanie swoich najpiękniejszych oraz najbardziej wyjątkowych chwil w życiu.

Przykładowe filmy ślubne

Podczas realizacji filmów ślubnych korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Chcesz się dowiedzieć jaki styl reprezentujemy? Zobacz przykładowe teledyski z wesel, które już mieliśmy przyjemność zrealizować. Patrząc na przygotowane przez nas portfolio, na pewno bardzo szybko przekonacie się, że możecie spokojnie powierzyć nam nagrywanie tego wyjątkowego czasu.

Filmy weselne na najwyższym poziomie

Do naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu jakość obrazu oraz głosu utrzymuje się na profesjonalnym poziomie. Chcesz się dowiedzieć, w czym tak naprawdę tkwi sukces naszych filmów weselnych? Podczas ceremonii zaślubin oraz w czasie późniejszej zabawy, stawiamy na pełną dyskrecję. W ten sposób żaden z uczestników uroczystości, nie czuje się skrępowany przed kamerą. Często goście weselni nawet nie wiedzą, że są nagrywani. Ale czy właśnie takie ujęcia nagrane ukradkiem, nie zaliczają się do najbardziej wzruszających? Płaczący rodzice, zarumieniona Panna Młoda, dyskretny pocałunek Pary Młodej, czy też radosny uśmiech weselników. Takie momenty nie zdarzają się podczas przebywania vis-a- vis kamery. Dzięki naszemu przebywaniu na ślubie oraz podczas wesela, niemalże incognito powoduje, że nikt nie czuje się naszą obecnością skrępowany.

Realizacja – Kraków oraz cała Małopolska

Nasze studio działa na terenie całego Krakowa oraz pobliskich okolic. Nie ma żadnego problemu, byśmy pojechali do każdej miejscowości znajdującej się na terenie Małopolski. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony przyszłych Nowożeńców. Nasza elastyczność współpracy, nie ogranicza się wyłącznie do obszaru działania. Jesteśmy otwarci także na wszelkie pomysły oraz sugestie stawiane przez naszych Klientów. Dlatego filmujemy nie tylko uroczystości zaślubin i przyjęcia weselne, ale również plenery ślubne. Taki film z pleneru może być doskonałą pamiątką, a nawet spełnieniem marzeń o niecodziennej sesji w wybranej przez siebie scenerii.

Film ślubny
4.7 (93.33%) z 51 głosów

 • wideofilmowanie wesel kraków

  Wideofilmowanie

  Studio ABC
  Stachiewicza 40a
  Kraków
  31-328
  Małopolska
  tel: 600 313 661 tel: 12 636 48 99
 •