Filmowanie konferencji Kraków - Studio ABC

Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji z zakresu filmowania konferencji. Mamy wieloletnie doświadczenie w rejestracji materiałów filmowych i możemy pochwalić się dziesiątkami udanych realizacji. Do tej pory filmowaliśmy głównie w Krakowie oraz Małopolsce, ale nie ma przeszkód, żebyśmy mogli udać się gdzieś dalej. Cechuje nas staranność, rzetelność oraz punktualność – na każde zlecenie wyjeżdżamy z dużym zapasem czasowym, żeby wszystkie kwestie techniczne były dopięte na ostatni guzik.

Filmowanie konferencji na najwyższym poziomie – full HD, bezprzewodowe mikrofony

Profesjonalne filmowanie konferencji to nie tylko tylko dobry sprzęt – każda sala jest inna, ma inne oświetlenie i nagłośnienie, a z nami masz gwarancję, że niezależnie od warunków film będzie najwyższej jakości. Zarejestrowany materiał możemy przekazać w formie „surowej” lub zmontować go według indywidualnych wytycznych.

Podczas realizacji korzystamy z kamer full HD, profesjonalnych statywów i bezprzewodowych mikrofonów sennheiser znanych z produkcji telewizyjnych. Profesjonalny film z konferencji to sztuka, której nie sprosta każda ekipa, dlatego zdecyduj się na profesjonalistów z doświadczeniem.

Ze względu na to, że każde zlecanie jest inne nie mamy uniwersalnej oferty, jeżeli jesteś zainteresowany, to prosimy o wypełnienie formularza ze szczegółami konferencji, którą mięlibyśmy obsługiwać.

Szanujemy poufność naszych klientów, dlatego nie publikujemy realizacji filmów z konferencji na stronie internetowej, chcesz sprawdzić jak działamy? Zapraszamy do kontaktu.

 


 • wideofilmowanie wesel kraków

  Wideofilmowanie

  Studio ABC
  Stachiewicza 40a
  Kraków
  31-328
  Małopolska
  tel: 600 313 661 tel: 12 636 48 99
 •